Pojazdy elektryczne – imprezy październik 2019

Image Image Image Image Image Image Image Image

Wielu z nas pamięta ze szkolnych czasów książeczki SKO i październik – miesiąc oszczędzania. Okazuje się, że obecnie październik stoi pod znakiem elektromobilności.

#Electrober? 🛵🏍⚡️Wielu z nas pamięta ze szkolnych czasów książeczki SKO i październik – miesiąc oszczędzania. Okazuje…

Opublikowany przez Epojazdy.com – Centrum Pojazdów Elektrycznych Czwartek, 3 października 2019

Dowód?

Poniższy kalendarz! Oczywiście podczas branżowych imprez nie zabraknie Centrum Pojazdów Elektrycznych epojazdy.com oraz SuperSoco Polska.

📅📅📅
9 – 10 października Impact CEE

4 sceny, ponad 5000 uczestników. Nowe sposoby myślenia o tym, jak używać technologii i danych, by łączyć ze sobą ludzi i miejsca. Większa efektywność, mniej szkód dla środowiska, bezpieczeństwo miast i systemów transportowych. Zmieniające się trendy, potrzeby i modele biznesowe. Keynote’y i dyskusje w połączeniu ze strefą Expo.

📅📅📅
9 – 11 października Targi EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości

Polska premiera targowa Volkswagena ID.3. Dopiero co auto, które ma być elektrycznym następcą Garbusa i Golfa, zostało zaprezentowane oficjalnie we Frankfurcie a już w dniach 9-11.10 zobaczycie je w Poznaniu. A oprócz tego konferencja e-mobilty i obszerna strefa expo. My polecamy szczególnie stoisko Forum Elektromobilności, gdzie będzie można przetestować nasze, ale nie tylko, elektryki

📅📅📅
17 października
VIII Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta, największa w Polsce konferencji dedykowanej zagadnieniom z obszaru transportu zbiorowego i miejskiej mobilności. Wydarzenie odbędzie się 17 października w Warszawie.
Dyskusje w ramach Kongresu toczyć się będą w ramach sesji plenarnej oraz aż czterech sesji równoległych, co jest rekordem w historii tego wydarzenia.

Oprócz tego m. in. 14. Auto Moto Show Gliwice- Targi Motoryzacyjne w Arenie Gliwice oraz Targi Motoryzacyjne 3TM w Trójmieście.

Będzie się działo!

Car image

Zapraszamy do sklepu online!

Już dziś wybierz pojazd elektryczny dla Ciebie i odjedź konkurencji! Zapewniamy wygodne finansowanie, profesjonalną obsługę oraz skuteczny serwis. Przekonaj się!

Przejdź do sklepu

Siedziba

Karbon 2 Spółka z o.o.

40-142 Katowice

ul. Modelarska 11a

Śląskie

Tel: +48 32 353-60-13

Fax: +48 32 256-62-57

Więcej