swiss grade pt.watchesbuy.to. your brilliant blend of delightful quality and delightful appearances could be the characteristic of who sells the best pt.wellreplicas.to. datewatches old-time appeal with a touch of modern sophistication. pt.upscalerolex.to really one of the hottest copies. cheap pl.watchesbuy.to includes indispensable factors of advanced watchmaking in future: individuation, security, full service, elegant craft and perfect technology. luxury https://pl.wellreplicas.to/ effortless to perform and uncomplicated to go through. courage is a psychic symbolism about https://pl.upscalerolex.to/ usa. the features of sophisicated watchmaking in future: character,reliability, full-service, fantastic craftsmanship and technology are been implemented in who makes the best gr.watchesbuy.to. hu.watchesbuy.to online store for men and women. able to find abundant delicate ro.watchesbuy.to online for both men and women.

ZERO SPALIN – MAKSIMUM MOCY! MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE ZERO MOTORCYCLES JUŻ W POLSCE!

Image Image Image Image Image Image Image Image

Do 82 kW mocy, 200 km/h prędkości maksymalnej i ponad 300 km zasięgu. Osiągi jednośladów Zero Motorcycles elektryzują fanów elektromobilności na całym świecie, teraz czas na Polskę!

KOLEJNE MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE W PORTFOLIO CPE EPOJAZDY.COM

Po sukcesie wprowadzenia marki motorowerów i motocykli elektrycznych Super Soco, spółka KARBON 2 prekursor polskiej elektromobilności rozszerza swoje portfolio o markę ZERO Motorcycles, stając się jej wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju.

– Od ponad 20 lat budujemy wśród Polaków świadomość korzyści wynikających z użytkowania pojazdów elektrycznych. W ostatnich latach skupiamy się na jednośladach. Już pierwsze dwa lata dystrybucji Super Soco, które rok do roku zostają najpopularniejszymi motocyklami elektrycznymi w Polsce, pokazały, jak duży potencjał tkwi w tym segmencie. Jednak poza miejską mobilnością, chcieliśmy również proponować coś dla miłośników ekstremalnych wrażeń. Takich w naszym kraju nie brakuje. Stąd decyzja o dystrybucji ZERO stanowi naturalną drogę rozwoju naszego Centrum Pojazdów Elektrycznych – mówi Michał Dubiel, Pełnomocnik Zarządu KARBON 2 ds. Organizacji i Inwestycji.

ZERO MOTORCYCLES – MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE PROSTO Z KALIFORNI

ZERO Motorcycles to amerykańska marka motocykli elektrycznych klasy premium. W ciągu zaledwie kilku lat ze start-upu w garażu w Santa Cruz wyrosła na uznany na całym świecie brand i rewolucjonizuje branżę motocyklową. 

Bogata linia produktowa pozwala każdemu znaleźć pojazd dla siebie. Zarówno miłośnikom miejskiej jazdy, terenowych przejażdżek, jak i spragnionym trzycyfrowych prędkości.

NAJMOCNIEJSZY ELEKTRYCZNY MOTOCYKL 125CC

W najpopularniejszym w Polsce segmencie 125cc próżno szukać pojazdu z takim przyspieszeniem i mocą. ZERO S może dać taki już od pierwszego ruchu manetką. Analogicznie w wyższych klasach. W stu procentach elektryczny silnik o mocy do nawet 82 kW  i 190 Nm zapewnia wrażenia nie dające się porównać z żadnym spalinowym motocyklem, przy jednoczesnej zerowej emisji spalin.

Dzięki swojej wyjątkowej specyfikacji oraz zastosowaniu amerykańskiej technologii, zwinności, braku biegów, sprzęgła i hałasu motocykle ZERO sprawdzą się też jako pojazdy operacyjne w służbach mundurowych, zapewniając przewagę taktyczną w działaniach organów ścigania, służbach ratunkowych i zastosowaniach wojskowych.

MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE DLA SŁUŻB

– Ustawa o elektromobilności nakłada na jednostki budżetowe obowiązek elektryfikacji floty. Ciche i ekologiczne, a równocześnie niezwykle szybkie i zwinne motocykle ZERO Motorcycles to odpowiedź na te potrzeby. To przyszłość flotowych pojazdów służbowych. – tłumaczy M. Dubiel

Amerykańska myśl technologiczna, wprost z serca nowoczesnych technologii Kalifornii. Najwyższa jakość wykonania. Rasowy, motocyklowy design. A przede wszystkim przyspieszenie do 100 km/h w 3 sekundy. To wszystko sprawia, że ZERO staje się GAME CHANGEREM na rynku, o czym najlepiej przekonać się osobiście podczas jazdy próbnej.

Jak amerykańska technologia sprawdzi się w połączeniu z polską ułańską fantazją?

Zapraszamy do współpracy i na jazdy testowe!

Car image

Zapraszamy do sklepu online!

Już dziś wybierz pojazd elektryczny dla Ciebie i odjedź konkurencji! Zapewniamy wygodne finansowanie, profesjonalną obsługę oraz skuteczny serwis. Przekonaj się!

Przejdź do sklepu

Siedziba

Karbon 2 Spółka z o.o.

40-142 Katowice

ul. Modelarska 11a

Śląskie

Tel: +48 32 353-60-13

Fax: +48 32 256-62-57

Kontakt handlowy

Oddział Zabrze. Dział handlowy, serwis

Tel: +48 32 278-45-67
Tel: +48 506-044-292
Email: zabrze@karbon2.pl

Oddział Gdańsk. Dział handlowy, serwis

Tel: +48 58 347-66-80 

Email: gdansk@karbon2.pl

Więcej