ZERO SPALIN – MAKSIMUM MOCY! MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE ZERO MOTORCYCLES JUŻ W POLSCE!

Image Image Image Image Image Image Image Image

Do 82 kW mocy, 200 km/h prędkości maksymalnej i ponad 300 km zasięgu. Osiągi jednośladów Zero Motorcycles elektryzują fanów elektromobilności na całym świecie, teraz czas na Polskę!

KOLEJNE MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE W PORTFOLIO CPE EPOJAZDY.COM

Po sukcesie wprowadzenia marki motorowerów i motocykli elektrycznych Super Soco, spółka KARBON 2 prekursor polskiej elektromobilności rozszerza swoje portfolio o markę ZERO Motorcycles, stając się jej wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju.

– Od ponad 20 lat budujemy wśród Polaków świadomość korzyści wynikających z użytkowania pojazdów elektrycznych. W ostatnich latach skupiamy się na jednośladach. Już pierwsze dwa lata dystrybucji Super Soco, które rok do roku zostają najpopularniejszymi motocyklami elektrycznymi w Polsce, pokazały, jak duży potencjał tkwi w tym segmencie. Jednak poza miejską mobilnością, chcieliśmy również proponować coś dla miłośników ekstremalnych wrażeń. Takich w naszym kraju nie brakuje. Stąd decyzja o dystrybucji ZERO stanowi naturalną drogę rozwoju naszego Centrum Pojazdów Elektrycznych – mówi Michał Dubiel, Pełnomocnik Zarządu KARBON 2 ds. Organizacji i Inwestycji.

ZERO MOTORCYCLES – MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE PROSTO Z KALIFORNI

ZERO Motorcycles to amerykańska marka motocykli elektrycznych klasy premium. W ciągu zaledwie kilku lat ze start-upu w garażu w Santa Cruz wyrosła na uznany na całym świecie brand i rewolucjonizuje branżę motocyklową. 

Bogata linia produktowa pozwala każdemu znaleźć pojazd dla siebie. Zarówno miłośnikom miejskiej jazdy, terenowych przejażdżek, jak i spragnionym trzycyfrowych prędkości.

NAJMOCNIEJSZY ELEKTRYCZNY MOTOCYKL 125CC

W najpopularniejszym w Polsce segmencie 125cc próżno szukać pojazdu z takim przyspieszeniem i mocą. ZERO S może dać taki już od pierwszego ruchu manetką. Analogicznie w wyższych klasach. W stu procentach elektryczny silnik o mocy do nawet 82 kW  i 190 Nm zapewnia wrażenia nie dające się porównać z żadnym spalinowym motocyklem, przy jednoczesnej zerowej emisji spalin.

Dzięki swojej wyjątkowej specyfikacji oraz zastosowaniu amerykańskiej technologii, zwinności, braku biegów, sprzęgła i hałasu motocykle ZERO sprawdzą się też jako pojazdy operacyjne w służbach mundurowych, zapewniając przewagę taktyczną w działaniach organów ścigania, służbach ratunkowych i zastosowaniach wojskowych.

MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE DLA SŁUŻB

– Ustawa o elektromobilności nakłada na jednostki budżetowe obowiązek elektryfikacji floty. Ciche i ekologiczne, a równocześnie niezwykle szybkie i zwinne motocykle ZERO Motorcycles to odpowiedź na te potrzeby. To przyszłość flotowych pojazdów służbowych. – tłumaczy M. Dubiel

Amerykańska myśl technologiczna, wprost z serca nowoczesnych technologii Kalifornii. Najwyższa jakość wykonania. Rasowy, motocyklowy design. A przede wszystkim przyspieszenie do 100 km/h w 3 sekundy. To wszystko sprawia, że ZERO staje się GAME CHANGEREM na rynku, o czym najlepiej przekonać się osobiście podczas jazdy próbnej.

Jak amerykańska technologia sprawdzi się w połączeniu z polską ułańską fantazją?

Zapraszamy do współpracy i na jazdy testowe!

Car image

Zapraszamy do sklepu online!

Już dziś wybierz pojazd elektryczny dla Ciebie i odjedź konkurencji! Zapewniamy wygodne finansowanie, profesjonalną obsługę oraz skuteczny serwis. Przekonaj się!

Przejdź do sklepu

Siedziba

Karbon 2 Spółka z o.o.

40-142 Katowice

ul. Modelarska 11a

Śląskie

Tel: +48 32 353-60-13

Fax: +48 32 256-62-57

Więcej